Google
 

Perşembe, Ağustos 31, 2006

Erik zamani...3 eylül Pazar günü her yil oldugu gibi geleneksel yillik biz bahceciler klübü üyelerinin hep birlikte Tanriya tesekkür ve Bagbozumu senligi(Ernte dankt fest) cercevesinde eglencemiz olacak. Herzamanki gibi bizler erikli pastalarimizi hazirliyacagiz ve pazar günü kahve ile satisa sunulacak. Klübe maddi katki saglanacak dolayisiyla.Tabi gelebilen herkes davetli. Yukarida gördügünüz gibi bizim erikler de sanki nektarin. Hormon falan sanmayin biz anlamayiz öyle seylerden. Bunlar Allah vergisi. Tadi da cok nefis. Hepinizi bekliyorum senlige...

4 yorum:

beyhan dedi ki...

Keşke saç börekleriniden bolca yapıp ben de gelebilseydim.Sizin geleneksel erikli pastanızın yanında belki benim böreklerim de güne renk katarlardı.
Geçen sene o eriklerden marmelat yaptım.Çok lezzetli oldu.Tabii benim aldığım erikler sizinkilerin yavrusu kadardı:)))
Görüşmek üzere...

munevver dedi ki...

Sevgili Sonia,ben de bugün mürdüm eriğinden reçel yaptım.Rengini çok seviyorum bu eriğin.Senin erikli pastan da ne güzeldir kim bilir?Bize şenlikten resim yayınlarsın değil mi?

sibel dedi ki...

Merhaba arkadaşım,uzun zaman gelemedim yoğunluktan,gelmeyeli neler neler değişmiş :)
Erikler iştah açıcı duruyor,bu arada erikli pasta tarifini bizlerle paylaşırsan denemek isterim.Hoşçakal canım...

bahar`dan esintiler dedi ki...

Canım ablacım nasılsın. Geldinizmi yoksa bugün cboxıma yazmışsın. Şenlik vardı demek nasıl geçti . Hani resimler çekmişsindir mutlaka merakla bekliyoruz. Evet seninde pastanın resmi ve tarifini bizlerle paylaşırsan çok seviniriz. Kendine çok iyi bak .
Hımmm ayrıca bu eriği bende çok severim küçükken evimizin bahçesinde vardı ve o kadar çok meyva verirdi ki . Gerçekten de tadına doyum olmaz....
Öptüm...