Google
 

Salı, Ağustos 15, 2006

Üzümler olgunlasmaya basladi...Cardaktaki üzümler kararmaya, olgunlasmaya basladi. Bu yil oldukca da fazla. Nasil tüketecegimizi de bilmiyorum. Blog sayfalarini dolasip biraz bilgi edinmek iyi olacak. Bu konuda yazmak isteyen olursa sevinirim.

Burasi bahceyi gelip görmediginiz halde, eski fotograflarindan hatirlayacaginiz bahceden eve giris yolu. Tabii bahceyi gelip görenler daha iyi bilirler.
Evdeki insaatin stresinden uzaklasarak üc gün gecirdik bahcedeki evde. Biraz dinlenmek, hava degisikligi icin gelmistik ama yine de bos duramadik.

4 yorum:

damak tadı dedi ki...

Canım,
Üzümler asma gerçekten muhteşem,ellerinize emeklerinize sağlık.Şimdi o asmanın altında oturup üzüm salkımları elimde üzüm yemekte vardı ama ahh nerdeeee..

Üzümlerden reçel yapmayı denedin mi canım.Minicik dene hoşuna giderse daha çok yaparsın.

Sevgiyle yiyin,bahçenin tadını çıkartın.

Sevgiler

pembeli dedi ki...

Bu bahçe ne güzel böylee, üzümlere bayıldım

candan dedi ki...

Soniacım burada üzümleri olanlar ya pekmez yapıyorlar yada üzüm suyu(çok sekerli konsantre gibi ) içeceği olarak kullanıyorlar:)
sevgilerimle

erva dedi ki...

Soniacım canım ablam bu üzümler ne güzeldir böyle yawww... Canım istedi valla burda böyle güzel üzümler bulamıyoruz ne yazık ki... O güzel cardak altında benim içinde biraz keyif yaparsın dimi:))) Valla süper olurrr